Strona do poprawnego działania używa cookies i podobnych technologii m.in. w celu: poprawnego wyświetlania strony, zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu, którego używasz do wyświetlenia niniejszej strony. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w konfiguracji swojej przeglądarki.

POLSKI   ENGLISH   ПО-РУССКИ   УКРАЇНСЬКИЙ   FRANÇAIS

Zaufaj instynktowi swoich zwierząt

PRODUCENT MIESZANEK PASZOWYCH UZUPEŁNIAJĄCYCH, PREMIKSÓW I PREPARATÓW MLEKOZASTĘPCZYCH DLA WSZYSTKICH GATUNKÓW ZWIERZĄT HODOWLANYCH

Doradcy żywieniowi

Specjaliści

WITAMY W FIRMIE DOLFOS

DOLFOS jest polską firmą produkującą premiksy i mieszanki paszowe uzupełniające dla zwierząt. Istniejemy na rynku paszowym w Polsce już od wielu lat, proponując Państwu jakościowe produkty opracowane przy współudziale specjalistów z zakresu żywienia zwierząt, lekarzy weterynarii i technologów.

Konkurując na rynku z licznymi podmiotami zagranicznymi, staramy się jakością produktu, solidnością i elastycznością w działaniu przekonać Państwa do współpracy z nami.

Na stronie internetowej mogą się Państwo zapoznać z naszymi produktami, które są niezbędnymi elementami racjonalnego chowu zwierząt. Zachęcamy do przeanalizowania przykładowych receptur pasz z użyciem produktów firmy DOLFOS i kontaktu z naszymi konsultantami do spraw żywienia.

więcej o firmie