Strona do poprawnego działania używa cookies i podobnych technologii m.in. w celu: poprawnego wyświetlania strony, zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu, którego używasz do wyświetlenia niniejszej strony. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w konfiguracji swojej przeglądarki.

POLSKI   ENGLISH   ПО-РУССКИ   УКРАЇНСЬКИЙ   FRANÇAIS

Zaufaj instynktowi swoich zwierząt

PRODUCENT MIESZANEK PASZOWYCH UZUPEŁNIAJĄCYCH, PREMIKSÓW I PREPARATÓW MLEKOZASTĘPCZYCH DLA WSZYSTKICH GATUNKÓW ZWIERZĄT HODOWLANYCH

O FIRMIE

DOLFOS jest polską firmą produkującą premiksy i mieszanki paszowe uzupełniające dla zwierząt. Istniejemy na rynku paszowym w Polsce już od wielu lat, proponując Państwu jakościowe produkty opracowane przy współudziale specjalistów z zakresu żywienia zwierząt, lekarzy weterynarii i technologów.

Konkurując na rynku z licznymi podmiotami zagranicznymi, staramy się jakością produktu, solidnością i elastycznością w działaniu przekonać Państwa do współpracy z nami.

Produkty, które oferujemy, wytwarzamy z najlepszych dostępnych surowców, gwarantując ich maksymalne przyswajanie: witamin chronionych, makro i mikroelementów w formach nieorganicznych i organicznych, aminokwasów, enzymów, probiotyków, substancji smakowo-zapachowych.

Produkcja odbywa się w zakładach wyposażonych w nowoczesne linie produkcyjne. Profesjonalny personel, poprzez system kontroli jakości i specjalistyczne oprogramowanie komputerowe, czuwa nad jakością. Nie jesteśmy wielkim koncernem - dzięki temu zarządzanie jest sprawne, jesteśmy elastyczni, szybko reagujemy na potrzeby naszych klientów.

Wszystko to sprawia, że dynamicznie rośnie zapotrzebowanie na nasze produkty, a DOLFOS kojarzy się wielu hodowcom z rozwiązywaniem dotychczasowych problemów żywieniowych swoich podopiecznych i poprawą opłacalności produkcji zwierzęcej. Coraz większe jest zainteresowanie naszymi produktami poza granicami Polski.

Na stronie internetowej mogą się Państwo zapoznać z naszymi produktami, które są niezbędnymi elementami racjonalnego chowu zwierząt. Zachęcamy do przeanalizowania przykładowych receptur pasz z użyciem produktów firmy DOLFOS i kontaktu z naszymi konsultantami do spraw żywienia.

Prezes DOLFOS Sp. J.
lek. wet. Adam Piotrowicz